Tanımlı Kuran-i Kerim Kelime Meali v1.1 Süper Program indir


Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x716.Kelime Kelime Kur'an Meali v1.1 masaüstü sürümü çıktı, yeni sürüm "Kuran-ı Kerim'de yer alan sure ve ayetlerin latince okunuşlarını ve meallerinin yanı sıra, "kelime kelime meal sözlüğü", "tasavvuf terimleri sözlüğü" ve "tasavvuf konuları" da içermektedir.
Kelime Kelime Kur'an Meali v1.1 sürümünü sayfanın altında yer alan download linkini tıklayarak bilgisayarınıza indirebilir, kurabilirsiniz.
Kurulum Bilgileri
Sol altta yer alan "Kelime Kelime Kur'an Meali v1.1" dosyasını download ederek (indirerek) bilgisayarınıza kurunuz.
Eğer kuruluma başladığınızda bilgisayarınızda Microsoft .NET Framework 2.0 programının kurulu olmadığı uyarısı alıyorsanız, sağ alt sütundaki dotnetfx2 dosyasını download ediniz, bu programı kurduktan sonra "KelimeKelimeKuranMeali_1_1_1.msi" programını kurunuz.


NOT- programi kurduktan sonra acin ilk acilista sizden isim ve email adresi istiyecek doldurun okeyleyin alttaki resimdeki gibi ekran acilacak surelerin üstüne tiklarsaniz meali cikiyor kelime meali icin surelerin yaninda arti isaretine tiklarsaniz kelime mealleri cikar...


Kuran-i Kerim Kelime Meali v1.0 indir
http://www.kuranindir.com/downloads/...eali_1_1_1.msi
extra link
http://www.4shared.com/file/15686089..._Meali_v1.html

Microsoft .NET Framework 2.0 indir (bilgisayariniza programi yükledikten sonra acilmiyorsa bunu yükleyin)
http://www.kuranindir.com/downloads/dotnetfx2.exe

Kuran-i Kerim Kelime Meali online okumak icin
http://www.kuranindir.com/kuran_meal...hS.aspx?ayet=1

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !